PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ
Hala namiotowa jako zadaszenie obiektów sportowych

Hale sportowe

Sport potrzebuje mnóstwo wolnej przestrzeni, bez podpór, słupów w środku. Korty tenisowe, boiska szkolne, sale do ćwiczeń to miejsca, które cieszą się niesłabnącą popularnością niemal przez cały rok. Co jednak w okresie zimowym, gdy temperatura spada poniżej zera? Aby nie rezygnować z użytkowania takich miejsc można zadaszyć je halą namiotową, która idealnie spełni swoje zadanie. To świetne rozwiązanie dla klubów sportowych, które daje wiele możliwości  korzystania ze sportów i zajęć dodatkowych także w okresie zimowym.

Lekkie hale namiotowe

Dzięki temu że hale namiotowe mają aluminiowe konstrukcje (są lekkie), nie są trwale związane z gruntem mogą pełnić rolę sezonowych zadaszeń obiektów sportowych (np. lodowiska). W takich halach bez problemu możemy zamontować wymagane oświetlenie oraz inne instalacje. Trwałe, wykonane z niepalnego materiału poszycie hal namiotowych o gramaturze 650 g/mzapewnia doskonałą i bezawaryjną ochronę przez co najmniej kilkanaście lat. Natomiast dzięki przepuszczalności światłą pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej w ciągu dnia. Stabilna i precyzyjnie wykonana konstrukcja naszych hal sportowych gwarantuje Państwu bezpieczeństwo użytkowania, a także skuteczną ochronę przed różnymi warunkami atmosferycznymi w tym zarówno przed opadami deszczu i wiatrem.

Hale namiotowe wykorzystywane zarówno jako tymczasowe hale sportowe, bądź całoroczne zadaszenia obiektów sportowych są praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem aby móc cieszyć się sportem przez cały rok. Idealnie sprawdzają się jako zadaszenia basenów, lodowisk, kortów tenisowych, boisk sportowych.