PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ
Hale jeździeckie pod ujeżdżalnie koni

Ujeżdżalnie dla koni

Otrzymujemy bardzo dużo zapytań od stadnin koni o hale pod ujeżdżalnie, które nie chcą rezygnować w okresie zimowym z wykonywania swojej działalności. Idealnym rozwiązaniem może okazać się tutaj właśnie hala namiotowa, która sprawi że klienci będą się czuli w szkółce jeździeckiej jak w porze letniej a stadnina nie straci klientów których zyskała w okresie pięknej pogody. Ujeżdżalnia powinna być miejscem w którym koń i jeździec mogą przyjemnie spędzić czas dlatego ważnym elementem jest dobranie odpowiedniego wymiaru hali namiotowej, która zapewnia zarówno odpowiednią przestrzeń do ćwiczeń jak i miejsce odpoczynku dla jeźdźca i konia.

Hala pod ujeżdżalnie dla koni a koszty

Koszt postawienia takiej ujeżdżalni dla koni jest nieporównywalnie niższy od kosztu postawienia budynku murowanego o podobnych wymiarach. Hale jeździeckie stanowią doskonałą alternatywę dla obiektów stałych działających jako stadniny czy szkoły jazdy konnej.

Hale pod ujeżdżalnie dla koni są przystosowane do użytku całorocznego. Mocna konstrukcja i poszycie posłużą na długie lata. Nie ma także najmniejszego problemu z rozbudową takiej ujeżdżalni jeśli okaże się że potrzebna Państwu jest  jeszcze dodatkowa przestrzeń. Wystarczy tylko dostawić dodatkowe moduły by cieszyć się większą powierzchnią użytkową.

Kryte ujeżdżalnie dla koni sprawdzą się w niemal każdych warunkach, a dzięki odpowiedniemu zastosowaniu bram, okien, oraz oświetlenia staną się komfortowe i wygodne w użytkowaniu. Hale dla koni mogą okazać się idealnym rozwiązaniem dla każdej stadniny, która nie dysponuje wystarczającą powierzchnią aby w okresie zimowym prowadzić zajęcia.