PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ

Producent hal niestandardowych

Nowoczesny, niestandardowy – Namiot STRETCH

 

Nowością, a zarazem hitem w naszej ofercie produkcyjnej jest namiot o nietypowych kształtach – namiot stretch. Namioty stretchowe występują w kilku dostępnych wielkościach m.in. 10x10m, 10x12m, 10x15m, 12x15m, 15x15m. Zazwyczaj proponujemy klientom namioty w kolorze białym, które wyróżniają się nietypowym designem i nowoczesnością.

Wielu z naszych klientów szuka rozwiązań innych niż wszystkie, czyli namiotów, które wyglądają inaczej niż hale namiotowe, są lżejsze i szybsze w montażu, a do tego odznaczają się bardzo nietypowym wyglądem i kilkoma opcjami ich konfiguracji. Dzięki tak wszechstronnym możliwościom namioty stretch sprawią że każdy event będzie inny i wyjątkowy.

 

Modyfikowane ściany, nietypowy kształt

 

Decydując się na zakup namiotu stretch powinni Państwo zacząć od wyboru rozmiaru oraz koloru plandeki. W skład zestawu oprócz plandeki wchodzą maszy o różnej długości. Po wyborze jednej z dostępnych konfiguracji namiotu: jedna ściana opuszczona, dwie ściany opuszczone, trzy ściany opuszczone, należy odpowiednio rozmieścić maszty, które unoszą plandekę w górę i tworzą wewnątrz otwartą przestrzeń.

Namioty stretch są idealne na aranżację strefy chilllout w ogrodzie hotelowym, czy sali bankietowej. Sprawdzają się także doskonale na strefy VIP, gdzie chcemy w wyjątkowy sposób przyjąć wyjątkowych gości.

Sprawdź naszą ofertę: namioty magazynowe, hale namiotowe sprzedaż

Galeria

Namiot stretch producent