PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ

Producent hal przeszklonych

Hale bankietowe z fasadą szklaną

Z roku na rok branża eventowa poszukuje coraz to nowszych i ciekawszych rozwiązań, które zaskoczą dotychczasowych klientów i przyciągną nowych. Niesłabnącą popularnością cieszą się hale bankietowe wykonane z białej bądź transparentnej plandeki PCV, jednak klienci oczekują coraz częściej innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań.

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty nowy rodzaj hal namiotowych, a mianowicie HALE PRZESZKLONE gdzie ściany zostały wykonane z fasady szklanej.

 

Hala przeszklona na miarę

Jako producent hal przeszklonych możemy dowolnie, według Państwa upodobań skonfigurować ostateczny wygląd hali. Może ona być tylko w części z fasadą szklaną (jedna, dwie ściany), bądź też jeśli dysponują Państwo pięknym ogrodem i zależy Państwu na jego wyeksponowaniu – wówczas idealną propozycją będzie cała przeszklona hala namiotowa.

W przeszklonej hali namiotowej możemy zamontować drzwi aluminiowe – ich ilość jest zależy od preferencji klienta.

 

Przyjęcie w plenerze

Wiele sal bankietowych decyduje się na zakup hali namiotowej, w której będzie można nie tylko zaaranżować całe przyjęcie, ale także – co bardzo istotne – zapewnić miejsce na zaplecze kuchenne. Musimy pamiętać, że zazwyczaj każde przyjęcie opiera się także na cateringu, który powinien mieć oddzieloną swoją własną przestrzeń, a jednocześnie dysponować jak najlepszym dostępem do stołów z jedzeniem. Proponujemy więc przedłużenie hali namiotowej o dodatkowy moduł, w którym taki catering bez problemu możemy zaaranżować. Część ta zazwyczaj pozostaje cała biała.

Zobacz również: hale namiotowe, namioty magazynowe, hale namiotowe sprzedaż