PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ
Sprzedaż hal namiotowych nowych

 

Sprzedaż hal namiotowych

 

Jako producent hal namiotowych jesteśmy w stanie zaproponować halę idealnie dostosowaną do potrzeb zamawiającego. W ofercie sprzedaży posiadamy duży wybór konstrukcji o uniwersalnym zastosowaniu, ale sprostamy każdemu niestandardowemu zamówieniu.

Oprócz sprzedaży hal namiotowych zajmiemy się kompleksowo Państwa zamówieniem – począwszy od projektu, budowy do serwisu.

Oferujemy sprzedaż hal namiotowych oraz wynajem, serwis, montaż i demontaż hal.

 

Skup i sprzedaż używanych hal namiotowych

 

Jeśli zakupili Państwo kiedyś halę namiotową i na chwilę obecną nie jest ona już potrzebna – chętnie ją od Państwa odkupimy za dobrą cenę.

Jeśli natomiast szukają Państwo zadaszenia przestrzeni w korzystnej cenie to używana hala jest doskonałym rozwiązaniem.

Sprzedawane przez nas używane hale namiotowe są w dobrym stanie i nie posiadają uszkodzeń, które uniemożliwiałyby ich wykorzystanie jako zadaszeń.

 

Wynajem i sprzedaż hal namiotowych

 

Oferujemy wynajem hal namiotowych o różnych szerokościach – w tym 12m, 15m, 20m i różnych długościach. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno hale białe jak i całe transparentne. Dysponujemy 3 rodzajami dekoracji sufitowych, oraz dekoracją ścienną maskującą stelaż hali namiotowej.

Oferujemy wynajem hal namiotowych na: wesela, bankiety, pikniki, konferencje, pokazy, targi, strefy VIP

Zapraszamy na naszą stronę:

www.EWENTA.pl 

Kompleksowy wynajem hal namiotowych i wyposażenia

 

Serwis i naprawa hal namiotowych

 

Prowadzimy serwis oraz naprawę uszkodzonych hal namiotowych oraz ich podzespołów (elementów konstrukcyjnych, poszycia ścian i dachu). Nasza wykwalifikowana ekipa pomoże Państwu w każdej sytuacji kryzysowej w najkrótszym możliwym czasie.

Z nami wykonasz także przegląd okresowy stojących już hal namiotowych.

hale namiotowe

 

Montaż i demontaż hal namiotowych

 

Nasze usługi obejmują także demontaż, transport oraz montaż w innej lokalizacji stojących już hal namiotowych.  Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz własny transport.

Jeśli planujesz przenieść istniejącą już hale w inną lokalizację – skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy. Zdemontujemy konstrukcję, przetransportujemy ją w inne miejsce i  zamontujemy.

Sprzedaż hal namiotowych – co oferujemy?

Oferujemy hale namiotowe, które można zastosować jako:

Zapraszamy do kontaktu!

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCIHALE NAMIOTOWEOD PRODUCENTA