PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ

Producent hal przemysłowych

Uniwersalne zastosowanie hal przemysłowych

 

Budowane przez nas hale przemysłowe mają bardzo wszechstronne zastosowanie, począwszy od hal magazynowo-produkcyjnych,  po warsztaty, pracownie z wydzielonym zapleczem sanitarnym czy namioty magazynowe. Uniwersalnych charakter hal przemysłowych sprawia, że są one duża tańszą alternatywą dla murowanych budynków, zarówno pod względem postawienia takiej hali jak i kosztów jej późniejszej eksploatacji.

 

Hale przemysłowe dla każdego

 

Hale przemysłowe to idealne rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorców. Szerokie zastosowanie sprawia, że produkowane przez nas hale przemysłowe sprawdzą się w niemal każdej branży i dziedzinie. Nasze hale przemysłowe mogą być wykonane z profili stalowych lub aluminiowych i posiadać konstrukcje o dwu lub wielospadowym dachu. Ściany hali przemysłowej wykonujemy z plandeki PCV lub blachy trapezowej, bądź płyty warstwowej.

 

Odporne, wytrzymałe hale przemysłowe

 

Wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa zabezpieczają przed niesprzyjającą aurą na zewnątrz. Zastosowanie dodatkowo w halach przemysłowych ogrzewania sprawia iż możliwe jest ich wykorzystanie przez cały rok jako hale namiotowe całoroczne.

Modułowa budowa hal pozwala na ich powiększenie do dowolnej długości, bądź też pomniejszenie i zbudowanie z jednej hali dwóch mniejszych.

Ściany z blachy trapezowej
Najwyższej jakości blacha antykorozyjna. Ocynkowana
i malowana proszkowo.
Trwała i solidna.
Standardowe kolory to
RAL 9002 i RAL 9006
Ściany z plandeki
Plandeka wykonana z przepuszczającej światło
tkaniny powlekanej PVC
o gramaturze 650 g/m².
Odporna na uszkodzenia
mechaniczne i warunki
atmosferyczne
Ściany z płyty warstwowej
Płyty wypełnione pianką poliuretanową
Uszczelniają halę magazynową, idealnie sprawdzają sie w przypadku ogrzewania
Standardowy kolor RAL 9002
Bramy przesuwne plandekowe
Brama wykonana z materiału plandekowego. Stosowana
najczęściej w przypadku hal
w całości pokrytych plandeką.
Nie wymaga żadnej konstrukcji,
może być umieszczona na dowolnym module.
Galeria

Naszą specjalnością jest projektowanie oraz budowanie różnego typu hal. Zajmujemy się m.in. stawianiem obiektów sportowych, bankietowych, do ujeżdżania koni. To nie wszystko. EWENTA to również producent hal przemysłowych namiotowych!

Specjalizujemy się w produkcji obiektów nowoczesnych i bezpiecznych, zarówno w standardowych wielkościach, jak i na wymiar.

Hale przemysłowe od EWENTA

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były tak trwałe i nowoczesne, jak tylko jest to możliwe. W związku z tym korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego i zatrudniamy specjalistów, którzy projektują i budują hale namiotowe przemysłowe.

Do budowy każdej realizacji wykorzystujemy profile stalowe lub aluminiowe. Ich ściany powstają z:

  • plandeki PCV – przepuszcza ona światło i jest odporna na różne warunki atmosferyczne;
  • blachy trapezowej – zabezpieczonej przed korozją;
  • płyty warstwowej – ze względu na materiał, z którego są wykonane, zapewniają szczelność.

Co więcej, możemy wyposażyć nasze hale przemysłowe w nowoczesne bramy! Produkcja hal przemysłowych na wymiar tego typu ma wiele zalet. Drzwi plandekowe ułatwiają korzystanie z obiektu, nie wymagają dodatkowej konstrukcji i mogą być umieszczane w każdym module.

Zalety namiotowych hal przemysłowych

Podstawową zaletą, jaką mają nowoczesne hale namiotowe przemysłowe, których jesteśmy producentem, jest całoroczne zastosowanie. Można korzystać z nich zarówno w sezonie wiosenno-letnim, jak i jesienno-zimowym. Firma zyskuje przestrzeń do funkcjonowania bez przerw, co przekłada się na korzyści finansowe.

Jako doświadczony producent nowoczesnych hal przemysłowych namiotowych na wymiar wiemy także, że tego typu realizacje – zwłaszcza te budowane na wymiar – są niezwykle funkcjonalne. W znacznym stopniu umożliwiają komfortową pracę lub magazynowanie.

Do ich zalet należy również szybka realizacja projektu oraz krótka budowa. Po zamówieniu u producenta nowoczesnych hal przemysłowych na wymiar można szybko zacząć ich użytkowanie!

Jednym ze znacznych atutów, jakie mają realizacje namiotowe, których jesteśmy producentem, jest możliwość modyfikacji. Poszczególne moduły można demontować lub domontowywać do nich kolejne.

Zastosowanie hal przemysłowych

Konstrukcje, które stawiamy, są wyjątkowo uniwersalne. Dzięki temu, że zapewniają znaczną przestrzeń, można wykorzystywać je do magazynowania sprzętów czy narzędzi. Nasze realizacje namiotowe sprawdzają się również jako magazyn towarów, gdyż osłaniają od deszczu, śniegu, słońca, wilgoci oraz wiatru. Co więcej, stanowią odpowiednią przestrzeń warsztatową czy miejsce dla pracowni, gdyż mogą zawierać ogrzewanie i kanały wentylacyjne.

Zamówienia indywidualne – hale przemysłowe na wymiar

Jesteśmy doświadczonym producentem i zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przedsiębiorca ma indywidualne potrzeby, zależne od branży, w której działa, wielkości firmy i innych czynników. W związku z czym nowoczesne hale przemysłowe w standardowych wymiarach nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. W przedsiębiorstwie EWENTA zapewniamy więc indywidualne podejście do każdego Klienta. W ramach tego możemy przygotować spersonalizowane realizacje namiotowe – czyli konstrukcję o niestandardowych wymiarach.

Klientów zainteresowanych konstrukcjami, jakimi są nowoczesne, namiotowe hale przemysłowe na wymiar prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu omówienia szczegółów oferty. Chętnie omówimy nasze możliwości, wysłuchamy potrzeb i stworzymy indywidualny projekt.

Indywidualne realizacje – jak powstają?

Przy realizacji konstrukcji korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego i narzędziowego. Korzystamy także ze sprawdzonych, wysokojakościowych materiałów, które pozyskujemy od zaufanych dostawców. Takich, z którymi współpracujemy wiele lat. Nasze realizacje powstają dzięki zaangażowaniu całej ekipy, wieloletniemu doświadczeniu oraz zrozumieniu potrzeb Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami namiotowymi, które do tej pory stworzyliśmy. Mamy nadzieję, że doskonale obrazuję one szerokie możliwości oraz solidność naszej firmy!