PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ

Jak szybko i tanio zwiększyć powierzchnię magazynową?

 

Producent hal magazynowych

to doskonała alternatywa dla murowanego magazynu zarówno ze względu na dużo niższe koszty postawienia – nawet do 25% kosztów budowy hali murowanej, jak i na dużo szybszy czas realizacji inwestycji – montaż hali aluminiowej trwa od kilku do kilkunastu dni w zależności od wielkości hali. Trwałość takich hal w żaden sposób nie odbiega od trwałości hal murowanych. Dzięki konstrukcjom z anodowanego aluminium nasze hale magazynowe są w stanie przetrwać lata.

 

Namioty magazynowe – jakie poszycie wybrać?

 

Nasze hale namiotowe wykonane są z tkanin przepuszczających światło co pozwala na ograniczenie zużycia energii elektrycznej w ciągu dnia. Do krycia namiotów magazynowych wykorzystujemy plandeki o gramaturze 650g/m2, które są odporne zarówno na trudne warunki atmosferyczne jak i uszkodzenia mechaniczne.

Ściany hali magazynowej mogą być wykonane z tej samej plandeki co dach, bądź też w celu wzmocnienia konstrukcji i zwiększenia termoizolacji z blachy trapezowej lub płyty warstwowej (sandwich). Kolor blachy trapezowej oraz plandeki PVC dobierają Państwo z palety kolorów RAL.

Aby zapewnić maksymalną termoizolację hali i uniknąć zimą zalegania na dachu śniegu proponujemy wykonanie dachu pompowanego, który wymaga stosowania nagrzewnicy do tłoczenia gorącego powietrza pomiędzy membrany z PCV.

 

Co zyskujesz decydując się na  namiot magazynowy?

 

 • hala może być gotowa do użytku już po 4 tygodniach od złożenia zamówienia,
 • hale i zadaszenia niewielkich rozmiarów montujemy nawet w kilka godzin,
 • modułowa konstrukcja pozwala na szybkie powiększenie hali o kolejną powierzchnie,
 • łatwy montaż i demontaż pozwala na szybkie przenoszenie hali,
 • modułowa konstrukcja ułatwia ewentualne naprawy i obniża ich koszt , dzięki wymianie tylko uszkodzonego elementu,
 • brak podpór wewnętrznych konstrukcji pozwala na uzyskanie większej powierzchni użytkowej,
 • dużo niższe koszty utrzymania hali namiotowej od hali murowanej.

 

Duży wybór wymiarów namiotów magazynowych

 

Produkujemy namioty magazynowe zarówno w rozmiarach standardowych jak i z możliwością dopasowania się do wytycznych klienta. Dostępne rozmiary to:

szerokość hali: 5m, 8m, 10m, 12m, 15m, 20m, 25m, 30m

(szerokość dowolna, jednak nie większa niż 30m)

długość hali: 5m, 10m, 15m, 20m, 30m,50 m

(dzięki 5m budowie modułowej jesteśmy w stanie wykonać dowolną długość hali).

wysokość ściany bocznej: 2m, 2,5m, 3m, 4m, 5m, 6m

(hala może mieć dowolną wysokość, nie większą niż 6m);

 

Namioty magazynowe o uniwersalnym i wszechstronnym zastosowaniu

 

 • hale magazynowe
 • myjnie
 • lakiernie
 • centra logistyczne
 • sortownie odpadów
 • sortownie owoców
 • chlewnie
 • obory, chlewnie, kurniki
 • pieczarkarnie
 • ujeżdżalnie dla koni
 • zadaszenia lodowiska
 • garaże, wiaty
 • zadaszenie budowy

 

 • hale magazynowe
 • hala magazynowa
 • hale magazynowe namiotowe
 • hale namiotowe dach pompowany
 • hale magazynowe ceny
 • namioty magazynowe ceny
 • namioty magazynowe całoroczne
 • hala magazynowa cena
 • namiot magazynowy cena
 • koszt budowy hali magazynowej
 • namiot magazyn
 • producent hal magazynowych

Ściany z blachy trapezowej

Najwyższej jakości blacha antykorozyjna. Ocynkowana
i malowana proszkowo.
Trwała i solidna.
Standardowe kolory to
RAL 9002 i RAL 9006

Ściany z plandeki

Plandeka wykonana z przepuszczającej światło
tkaniny powlekanej PVC
o gramaturze 650 g/m².
Odporna na uszkodzenia
mechaniczne i warunki
atmosferyczne

Ściany z płyty warstwowej

Płyty wypełnione pianką poliuretanową
Uszczelniają halę magazynową, idealnie sprawdzają sie w przypadku ogrzewania
Standardowy kolor RAL 9002

Bramy przesuwne plandekowe

Brama wykonana z materiału plandekowego. Stosowana
najczęściej w przypadku hal
w całości pokrytych plandeką.
Nie wymaga żadnej konstrukcji,
może być umieszczona na dowolnym module.

Drzwi wejściowe

Instalujemy drzwi wejściowe
z systemem antypanicznym

Podsufitka

Zapobiega skraplaniu się
pary wodnej
Galeria

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, tworzymy nowoczesne hale magazynowe, które gwarantują wszechstronne zastosowanie. Jako producent proponujemy aluminiowe konstrukcje namiotowe w różnych wymiarach i rodzajach poszycia, które są doskonałą alternatywą dla obiektów murowanych przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej trwałości oraz jakości wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą propozycji, jakie do wyboru mają nasi klienci.

Szeroki wybór hal magazynowych w naszej ofercie

Jako producent namiotów dbamy o to, aby zapewnić Państwu rozwiązanie skrojone na miarę Państwa indywidualnych potrzeb. Dlatego właśnie w naszej ofercie proponujemy nowoczesne hale namiotowe o różnych wymiarach stworzone z konstrukcji z anodowanego aluminium oraz poszycia o najwyższej jakości parametrach. Wszystkie tkaniny, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie, charakteryzują się wysoką przepuszczalnością światła — dzięki temu możliwe staje się skuteczne ograniczenie energii elektrycznej w ciągu dnia.

Jako producent proponujemy nowoczesne poszycia wykonane z materiału o gramaturze 650 g/m2 – dzięki temu zarówno same plandeki, jak i wnętrze aluminiowej konstrukcji są w pełni odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak opady, wilgoć, promieniowanie UV oraz wiatr. Wysoka jakość materiału zapewnia także odporność na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje trwałość naszych hal magazynowych.

Wśród dostępnych w naszym asortymencie rodzajów plandek proponujemy modele standardowe, jak i nowoczesne rozwiązania zapewniające najwyższą jakość. W standardowej wersji ściany naszych aluminiowych konstrukcji namiotowych wykonane są z tego samego materiału, co dach. Dla wzmocnienia konstrukcji oraz zwiększenia termoizolacji obiektu możemy je wykonać również z blachy trapezowej lub płyty warstwowej (sandwich). Niezależnie od wyboru, kolorystykę wybranego poszycia mogą Państwo dobrać samodzielnie spośród barw z palety RAL.

Poza możliwością wyboru różnego rodzaju poszycia jako producent aluminiowych hal magazynowych zapewniamy także szeroki wybór wymiarów naszych nowoczesnych namiotów.

Hale magazynowe na wymiar

Doskonale wiemy, że każda przestrzeń jest inna, dlatego w naszej ofercie proponujemy zarówno standardowe rozmiary naszych namiotów, jak i modele wykonywane na wymiar.

Do najchętniej wybieranych przez naszych klientów propozycji należą aluminiowe hale magazynowe o szerokości 5 m, 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m, 25 m lub 30 m. Długość konstrukcji namiotowej w standardowych wymiarach, jakie proponujemy jako producent to: 5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 30 m lub 50 m, natomiast wysokość ściany bocznej najczęściej wynosi 2 m, 2,5 m, 3 m, 4 m, 5 m lub 6 m.

Dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb wykonujemy także nowoczesne hale magazynowe na wymiar. Szerokość naszych konstrukcji namiotowych może być dowolna, jednak nie większa niż 30 m. Maksymalna wysokość ściany bocznej może natomiast wynosić 6 m. Jeśli z kolei chodzi o długość aluminiowej hali magazynowej, jako producent możemy zaproponować indywidualne wymiary – wszystko dzięki budowie modułowej naszych konstrukcji namiotowych, które możemy dowolnie modyfikować, zgodnie z oczekiwaniami oraz potrzebami każdego klienta.

Dlaczego warto wybrać nasze nowoczesne hale aluminiowe?

Przede wszystkim jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, murowanych obiektów, których postawienie jest znacznie bardziej długotrwałe. Jako producent nowoczesnych konstrukcji namiotowych z aluminium proponujemy rozwiązanie, które będzie gotowe do użytku w ciągu kilku do kilkunastu dni – w zależności od wielkości konstrukcji. Poza czynnikiem czasowym, namioty, które oferujemy, są także znacznie oszczędniejszym rozwiązaniem, ponieważ mogą stanowić nawet 25% kosztów postawienia murowanego obiektu magazynowego.

Niepodważalną zaletą, jaką zapewniamy jako producent aluminiowych konstrukcji namiotowych, jest także możliwość dostosowania ich wymiarów do swoich indywidualnych potrzeb w zależności od przeznaczenia oraz możliwej do zaaranżowania przestrzeni. Dzięki swojej uniwersalności, nasze nowoczesne hale znajdują również szerokie zastosowanie w wielu branżach — mogą służyć jako namiot myjni, pieczarkarni, chlewu, obory, lakierni, ujeżdżalni dla koni, centrów logistycznych czy różnego rodzaju sortowni. Sprawdzą się oczywiście także jako magazyn, wiata lub zadaszenie budowy.