PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ

Producent hal sportowych

Hale sportowe jako tymczasowe zadaszenia

 

Hale namiotowe mają wszechstronne zastosowanie. Mogą być one wykorzystywane jako tymczasowe zadaszenia dla obiektów sportowych. Dzięki temu że nie wymagają trwałych fundamentów, mają lekką i wytrzymałą konstrukcje, oraz są szybkie w montażu i demontażu doskonale sprawdzają się nie tylko jako tymczasowe zadaszenia ale także jako stałe hale sportowe. Zastosowanie wewnątrz ogrzewania sprawi że hala może być użytkowana przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne.

Hale namiotowe możemy wykorzystać jako zadaszenie kortu tenisowego,  zadaszenie boiska sportowego, zadaszenie basenu, czy też zadaszenie sali gimnastycznej. Wykorzystanie hali jako zadaszenia jest dużo tańszym rozwiązaniem niż postawienie murowanych hal sportowych. To rozwiązanie jest nie tylko dużo tańsze od zwykłej budowy ale także dużo bardziej ekonomiczne w eksploatacji.

Zobacz również: namioty magazynowe, hale namiotowe sprzedaż

Ściany z blachy trapezowej
Najwyższej jakości blacha antykorozyjna
Ściany z plandeki
Wysokiej jakości materiały zastosowane
Bramy przesuwne
Instalujemy wysokiej jakości aluminiowe
Drzwi wejściowe
Instalujemy drzwi wejściowe
z systemem antywłamaniowym
Tytuł
Tekst
Ściany z płyty warstwowej
Płyty wypełnione pianką poliuretanową
Uszczelniają halę magazynową, idealnie sprawdzają sie w przypadku ogrzewania
Standardowy kolor RAL 9002

Lekka i wytrzymała konstrukcja hal sportowych sprawia, że znajdują one bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki precyzyjnie dopasowanym elementom ich montaż i późniejszy demontaż nie są problematyczne ani nie zajmują zbyt wiele czasu. Za sprawą możliwości ogrzewania, aluminiowe hale sportowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jako producent hal sportowych z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy wysokiej jakości rozwiązania – również na wymiar. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Ewenta!

Sportowe hale namiotowe i ich zalety

Co sprawia, że realizowane przez nas namiotowe hale sportowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Wyróżnia je przede wszystkim fakt, że znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Oprócz tego, że skutecznie sprawdzają się do zadaszenia boiska sportowego czy basenu, można je także z powodzeniem wykorzystać podczas organizowania różnego rodzaju eventów. Jako specjaliści w tym zakresie i liderzy w branży stawiamy na sprawdzone rozwiązania i trwałe materiały, dzięki czemu konstrukcje hal wyróżnia standard wykonania. Aluminiowe hale sportowe są z jednej strony komfortowe w użytku, z drugiej zaś odznaczają się wysoką wytrzymałością. Warto zwrócić uwagę chociażby na wykorzystanie najwyższej jakości blachy antykorozyjnej czy tworzenie ścian z plandeki. Aluminiowe bramy przesuwne i drzwi wejściowe z systemem antywłamaniowym umożliwiają ochronę mienia i zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim przebywającym wewnątrz osobom.

Hale sportowe na wymiar – idealne na niepogodę

Czy deszcz lub śnieg muszą oznaczać konieczność zrezygnowania z uprawiania ulubionych dyscyplin sportowych? Oczywiście, że nie! Mimo że Polska to kraj, który ze względu na położenie geograficzne odznacza się często zmienną i niekoniecznie sprzyjająca pogoda, nie oznacza to, że nie można cieszyć się aktywnością fizyczną przez cały rok. Wystarczy postawić na produkowane przez nas nowoczesne sportowe hale namiotowe, które są o wiele korzystniejszą alternatywą dla klasycznych, murowanych hal. Dodatkowo warto podkreślić fakt, że każda namiotowa hala sportowa może zostać wykorzystana do uprawiania zupełnie różnych sportów – od boisk piłkarskich, przez korty tenisowe i ujeżdżalnie dla koni, aż po baseny, a nawet lodowiska.

Nowoczesne sportowe hale namiotowe z naszej oferty

Jako producent hal sportowych jesteśmy w stanie proponować rozwiązania, które świetnie sprawdzają się w codziennym życiu. W naszych profesjonalnie wykonanych aluminiowych halach sportowych stawiamy na ściany z płyty warstwowej, które są wypełnione pianką poliuretanową. Takie płyty skutecznie uszczelniają halę, a jednocześnie bardzo dobrze sprawdzają się podczas ogrzewania, które może okazać się konieczne w chłodniejszych porach roku. Oferowane przez naszą firmę Ewenta nowoczesne namiotowe hale sportowe są wielofunkcyjne, dzięki czemu mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko do aktywności sportowych, ale także podczas organizacji rozmaitych wydarzeń, niekoniecznie o charakterze sportowym.

Dlaczego warto zdecydować się na hale sportowe na wymiar?

Dzięki temu, że działamy w branży już od dłuższego czasu, możemy zaproponować rozwiązania, które będą idealnie dostosowane do potrzeb użytkowników, specyfiki aktywności czy charakteru wydarzenia. Przykładem mogą być hale sportowe na wymiar, które również są przedmiotem naszej oferty. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy bardzo wiele konstrukcji o uniwersalnym zastosowaniu. Służymy również pomocą w sytuacji, w której konieczne będzie dopasowanie indywidualnego projektu, np. ze względu na ograniczenia terenu. Oferujemy nie tylko sprzedaż hal sportowych, ale również możliwość ich wynajęcia, serwisu, montażu oraz pełnego demontażu.

Klientów zainteresowanych naszą ofertą obejmująca między innymi hale sportowe na wymiar, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Zachęcamy do nawiązania współpracy!