PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ
produkcja hal

 

Szerokie zastosowanie hal

 

Produkowane przez nas hale bankietowe idealnie nadają się na organizację eleganckich przyjęć w plenerze jak i na każdy inny rodzaj event – doskonałe jako większe ogródki piwne, obiekty wystawowe w trakcie imprez masowych, namioty targowe czy tymczasowe pawilony handlowe i sale konferencyjne. Dodatkowym atutem produkowanych przez nas hal namiotowych jest lekka, aluminiowa konstrukcja, która pozwala na szybki montaż i demontaż z możliwością zmiany jej lokalizacji w bardzo krótkim czasie. Daje to możliwość wykorzystania ich podczas wydarzeń cyklicznych, objazdowych i sezonowych.

produkcja całorocznych hal

 

Hala bankietowa jako sala taneczna

 

Naszymi klientami są sale bankietowe, które dokonują zakupu hali w celu powiększenia posiadanej przestrzeni w już istniejącej sali weselnej. Niestety murowane sale mają ograniczone powierzchnie, co oznacza, że mogą organizować przyjęcia tylko do określonej liczby gości. Postawienie hali bankietowej obok sali znosi te ograniczenia. Wykorzystanie hali bankietowej na salę taneczną jest doskonałym rozwiązaniem dla małych sal i restauracji, które przez ograniczenia powierzchni musiały rezygnować z organizacji dużych imprez.

 

Hala jako sala bankietowa

 

Panująca obecnie moda na przyjęcia na łonie natury, obcując z przyrodą wymusza na nich wyjście na przeciw oczekiwaniom klienta i zapewnienie mu jak najbliższego kontaktu z otoczeniem. Nie sposób jest tego dokonać w murowanej sali bankietowej – doskonałą alternatywę stanowi tutaj hala namiotowa, która umiejscowiona w pięknym ogrodzie sprawi, że goście poczują wyjątkowo.

Posiadanie przez sale weselne dużego ogrodu pełnego zieleni stwarza ogromny potencjał na organizację przyjęć weselnych w plenerze. Produkowane przez nas hale namiotowe idealnie wkomponują się w Państwa piękne otoczenie i stworzą dodatkową przestrzeń do organizacji przyjęć plenerowych.

 

Jaką halę bankietową wybrać?

 

Mają Państwo do wyboru co najmniej kilka różnych parametrów przy wyborze odpowiedniej hali namiotowej. Na początku należy się zastanowić nad jej rozmiarem… sprzedajemy hale namiotowe o dowolnej szerokości i długości – zgodnie z potrzebami klienta. Najpopularniejsze szerokości hal namiotowych to 10m, 12m, 15m, 20m, 25m. Ze względu na modułową budowę hale możemy powiększać o 5m segmenty. Przykładowe wielkości hal namiotowych 10x20m, 15x30m, 20x20m

 

Jakie poszycie do hali bankietowej wybrać?

 

Bardzo istotnym aspektem jest wybór poszycia hali namiotowej. Do wyboru mają Państwo białe lub transparentne dachy oraz ściany. Coraz częściej stosowanym obecnie rozwiązaniem jest postawienie hali namiotowej z obydwoma rodzajami dachów i ścian. Na części ze stołami dla gości praktykuje się dach biały z dekoracyjną galą sufitową, natomiast na części tanecznej dach transparentny.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć nadmiernego nagrzania się wnętrza, które może mieć miejsce w przypadku całej hali transparentnej, jak też stanowi osłonę przed promieniami słonecznymi.

 

Jaka podłoga do hali bankietowej?

 

Kolejną istotną rzeczą przy zamawianiu hali bankietowej jest wybór podłogi. My jako firma, która zajmuje się nie tylko produkcją ale także wynajmem hal namiotowych, z doświadczenia wiemy że najlepiej sprawdzają się hale namiotowe z drewnianą podłogą układaną na stelażu stalowo-aluminiowym. Oferowane przez nas podłogi wykonane są wykonane z drzewa sosnowego, które później lakierujemy, dzięki czemu są one trwalsze i nabierają charakteru bankietowego.

Hala namiotowa jest montowana do drewnianej podłogi za pomocą specjalnych kotew, tworząc całość i naturalne obciążenie dla hali namiotowej dzięki czemu nie jest wymagana ingerencja w podłoże w celu zakotwienia hali.

 

Dekoracja hali bankietowej, czyli gala i draperia

 

Po wyborze wielkości i poszycia hali namiotowej należałoby rozważyć kwestię dekoracji hali namiotowej. Jeśli hala ma pełnić role sali bankietowej polecamy wybór dekoracji sufitowych i ściennych.

Oferujemy Państwu dwa rodzaje dekoracji sufitowych: gale podpinaną lub gale stretch. Gala podpinana nadaje wnętrzu bardziej bankietowego charakteru, natomiast gala stretch doskonale komponuje się z eventami w nowoczesnym stylu. Idealnym rozwiązaniem byłoby posiadanie obydwu dekoracji sufitu i w zależności od charakteru wydarzenia właściwą z nich montować wewnątrz hali.

Dopełnieniem sufitowej dekoracji jest draperia ścienna, którą puszczamy na ścianach hali namiotowej, bądź też upinamy na słupach. Obydwie dekoracje razem tworzą piękną całość i nadają przytulności wnętrzu.

Zobacz również: namioty magazynowe, hale namiotowe sprzedaż

Ściany boczne i dach
Do wyboru: ściany i dach całe białe
lub ściany i dach transparentne.
Podłoga na stelażu
Drewniana podłoga z drzewa sosnowego, lakierowana.
Gala sufitowa
Do wyboru dwa rodzaje gal sufitowych: gala podwieszana lub gala stretch
Draperia ścienna
Materiałowa dekoracja ścian bocznych
Galeria

Hale bankietowe

Najwyższej jakości hale bankietowe bezpośrednio od producenta. Oferujemy duży wybór hal bankietowych, bardzo dobre ceny i wysoką jakość wykonania. Szybki czas realizacji.