PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ

 

Ujeżdżalnia dla koni w hali namiotowej

 

Coraz większą popularnością cieszą się hale wykorzystywane pod ujeżdżalnie dla koni. Stadniny koni szukają dla siebie tańszych rozwiązań na rozbudowę stadniny o nowe stajnie i powierzchnie pod ujeżdżalnie.

Budowa murowanych hal o tak dużych powierzchniach wiąże się z ogromnymi inwestycjami – jednak jak wiadomo nie każda stadnina może od razu pozwolić sobie na tak duże wydatki. Idealnym rozwiązaniem będzie tutaj wykorzystanie hal namiotowych, które mogą służyć jako kryte ujeżdżalnie stwarzając zarówno dla jeźdźcy jak i dla konia przyjazne i komfortowe warunki.

 

Kryta ujeżdżalnia pod zamówienie

 

Zanim zdecydują Państwo o zakupie hali pod ujeżdżalnię dla koni należy rozważyć kilka ważnych aspektów, ponieważ punktem wyjścia do dalszych rozmów jest określenie wielkości ujeżdżalni. I tutaj muszą Państwo rozważyć czy potrzebują Państwo halę tylko do codziennych treningów i jazdy konnej, gdzie wystarczającym rozmiarem będzie hala 25x40m, czy też zamierzają Państwo wykorzystać przestrzeń także pod konkursy ujeżdżenia i skoki, gdzie zalecaną wielkością jest hala o wymiarach 25x60m.

Jeśli już zdecydują Państwa jaką wielkość będzie miała hala ujeżdżeniowa należy przemyśleć kwestie ilości i wielkości bram, dostępu światła dziennego i sztucznego oraz odpowiedniej izolacji hali aby zarówno latem jak i zimą zapewniała optymalne warunki do pracy.

Zobacz również: namioty magazynowe, hale namiotowe sprzedaż

Ściany z blachy trapezowej
Najwyższej jakości blacha antykorozyjna
Ściany z plandeki
Wysokiej jakości materiały zastosowane
Bramy przesuwne
Instalujemy wysokiej jakości aluminiowe
Drzwi wejściowe
Instalujemy drzwi wejściowe
z systemem antywłamaniowym
Galeria

Ujeżdżalnie dla koni producent