PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ

Producent hal pod lodowiska

Hala jako zadaszenie lodowiska

 

Zimą bardzo popularne stają się lodowiska, które powstają przy szkołach, placach zabaw, czy nawet restauracjach. Budując takie lodowisko należy pamiętać także o jego odpowiednim zabezpieczeniu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jakimi są opady deszczu lub śniegu. Prawidłowo zadaszone lodowisko pozwala otrzymać odpowiednią jakość lodu i stwarza idealne warunkami dla jego użytkowników. Lodowisko z zadaszeniem ma obniżone zapotrzebowanie na moc chłodniczą, która jest niezbędna do utrzymania odpowiedniego stanu tafli lodowej – w efekcie koszty eksploatacji takiego lodowiska są znacznie niższe. Postawienie lodowiska bez zadaszenia może być dość ryzykownym i kosztownym przedsięwzięciem.

 

Hala jako zaplecze dla lodowiska

 

Dzięki modułowej budowie jako producent hal namiotowych możemy zbudować dowolnej wielkości i szerokości zadaszenie nad lodowisko. Opcja demontowania ścian hali namiotowej stwarza możliwość ich otwarcia w dowolnym miejscu i dowolnej konfiguracji w dzień podczas ładnej pogody oraz jego całkowitego zamknięcia w nocy.

Zadaszenie nad lodowiskiem to nie tylko niższe koszty eksploatacji ale także większy komfort dla jego użytkowników, którym nie pada śnieg na głowę i nie wieje wiatr w oczy. Wybierając hale namiotową na zadaszenie mają Państwo możliwość zbudowania także dodatkowej przestrzeni, którą można przeznaczyć na szatnie, wypożyczalnię łyżew, czy też punkt gastronomiczny z ciepłą kawą i herbatą.

Zobacz również: hale namiotowe, namioty magazynowe, hale namiotowe sprzedaż

Ściany z blachy trapezowej
Najwyższej jakości blacha antykorozyjna
Ściany z plandeki
Wysokiej jakości materiały zastosowane
Bramy przesuwne
Instalujemy wysokiej jakości aluminiowe
Drzwi wejściowe
Instalujemy drzwi wejściowe
z systemem antywłamaniowym

W firmie EWENTA zajmujemy się produkcją obiektów całorocznych ze stabilną konstrukcją aluminiową lub stalową oraz nowoczesnym, namiotowym wypełnieniem z plandeki. Naszą specjalnością jest m.in. produkcja hal pod lodowiska, które dostarczamy Klientom z całej Polski – na jarmarki Bożonarodzeniowe, rynki, place, boiska przyszkolne i w inne miejsca w największych miastach oraz mniejszych miasteczkach. Jesteśmy producentem zarówno konstrukcji w standardowych wymiarach, jak i na wymiar – na specjalne zamówienie Klienta.

Jako doświadczony producent hal pod lodowiska proponujemy nowoczesne, wytrzymałe oraz uniwersalne konstrukcje namiotowe, które można składać, gdy nie są potrzebne oraz rozkładać, zależnie od pogody.

Hale pod lodowiska EWENTA – z czego się składają?

Namiotowe hale pod lodowiska na wymiar, których jesteśmy producentem, mają nowoczesną konstrukcję aluminiową. Jest ona odporna nie tylko na wilgoć, ale także na silne podmuchy wiatru czy obciążenie. Nasze realizacje na wymiar są wyposażone także w ściany z plandeki, odpornej na działanie wiatru, wilgoć oraz skrajne temperatury, w tym silne mrozy.

W naszych realizacjach instalujemy także nowoczesne bramy przesuwne, także drzwi wejściowe z systemem antypanicznym. Wszystko po to, aby korzystanie z nich było komfortowe i bezpieczne dla właścicieli obiektu oraz miłośników sportów zimowych!

Producent EWENTA – sezonowe lodowiska kryte

Jako doświadczony producent nowoczesnych hal namiotowych pod lodowiska, który stawia na funkcjonalność, proponujemy realizacje modułowe. Konstrukcje te są wykonane z pojedynczych elementów (modułów), które łączy się ze sobą w celu uzyskania pełnej konstrukcji. Dzięki temu są bardzo łatwe w montażu i demontażu. Można więc szybko zdemontować je po zakończeniu sezonu, a w kolejnym roku postawić. Co więcej, za sprawą swojej nowoczesnej, modułowej konstrukcji produkowane przez nas namiotowe hale pod lodowiska na wymiar można stawiać w różnych miejscach – zależnie od potrzeb w danym sezonie. Konstrukcja modułowa jest też wygodna w przechowywaniu poza sezonem, zajmuje niewiele miejsca w magazynie.

Dodatkowo konstrukcje, których jesteśmy producentem, mają opcję dowolnej konfiguracji ścian, np. innej w dzień lub w nocy, w deszcz czy też w ładną pogodę. Można zamykać je w czasie deszczu lub na noc, a w słoneczny dzień zostawić otwarte.

Zalety lodowiska z zadaszeniem namiotowym

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesną halę namiotową pod lodowisko naszej produkcji? To proste. Zadaszenie umożliwia komfortowe korzystanie z atrakcji niezależnie od pogody – nawet wtedy, gdy pada deszcz lub śnieg. Co więcej, konstrukcja tego typu chroni łyżwiarzy przed silnym wiatrem. Zadaszenie chroni także taflę lodu przed gromadzącym się na niej śniegiem i wodą deszczową, co pozwala długo utrzymać ją w stanie zdatnym do użytkowania. To zaś prowadzi do obniżenia kosztów utrzymania lodowiska.

Nowoczesne hale namiotowe na wymiar, których jesteśmy producentem, mają jeszcze jedną zaletę. Pozwalają wygospodarować przestrzeń nie tylko na taflę lodu, ale również na szatnię, ławki, kasę do sprzedaży biletów oraz punkt gastronomiczny.

EWENTA – namiotowe hale pod lodowiska na wymiar

Producent EWENTA wykona dla Państwa spersonalizowaną pod względem wymiarów, namiotową halę pod lodowisko. Obsługujemy Klientów z całej Polski, dlatego chętnie wykonamy projekt także dla Państwa. Nasze namiotowe hale pod lodowiska na wymiar to propozycja dla wszystkich, którzy dysponują określoną ilością dostępnego miejsca i nie mogą sobie pozwolić na zakup standardowo dostępnych zadaszeń. To również coś dla osób, które szukają nowoczesnych, praktycznych rozwiązań dla swojego biznesu.

W celu ustalenia szczegółów zamówienia zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy do kontaktu także w sytuacji, w której mają Państwo pytania, np. o czas realizacji zamówienia, materiały, sposób montażu i inne kwestie związane z produkcją zadaszenia. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe – w tym nasz numer telefonu i adresy e-mail.