PRODUKUJEMY HALE NAMIOTOWE DO RÓŻNYCH
ZASTOSOWAŃ

 

Hala jako zadaszenie lodowiska

 

Zimą bardzo popularne stają się lodowiska, które powstają przy szkołach, placach zabaw, czy nawet restauracjach. Budując takie lodowisko należy pamiętać także o jego odpowiednim zabezpieczeniu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jakimi są opady deszczu lub śniegu. Prawidłowo zadaszone lodowisko pozwala otrzymać odpowiednią jakość lodu i stwarza idealne warunkami dla jego użytkowników. Lodowisko z zadaszeniem ma obniżone zapotrzebowanie na moc chłodniczą, która jest niezbędna do utrzymania odpowiedniego stanu tafli lodowej – w efekcie koszty eksploatacji takiego lodowiska są znacznie niższe. Postawienie lodowiska bez zadaszenia może być dość ryzykownym i kosztownym przedsięwzięciem.

 

Hala jako zaplecze dla lodowiska

 

Dzięki modułowej budowie jako producent hal namiotowych możemy zbudować dowolnej wielkości i szerokości zadaszenie nad lodowisko. Opcja demontowania ścian hali namiotowej stwarza możliwość ich otwarcia w dowolnym miejscu i dowolnej konfiguracji w dzień podczas ładnej pogody oraz jego całkowitego zamknięcia w nocy.

Zadaszenie nad lodowiskiem to nie tylko niższe koszty eksploatacji ale także większy komfort dla jego użytkowników, którym nie pada śnieg na głowę i nie wieje wiatr w oczy. Wybierając hale namiotową na zadaszenie mają Państwo możliwość zbudowania także dodatkowej przestrzeni, którą można przeznaczyć na szatnie, wypożyczalnię łyżew, czy też punkt gastronomiczny z ciepłą kawą i herbatą.

Zobacz również: hale namiotowe, namioty magazynowe, hale namiotowe sprzedaż

Ściany z blachy trapezowej
Najwyższej jakości blacha antykorozyjna
Ściany z plandeki
Wysokiej jakości materiały zastosowane
Bramy przesuwne
Instalujemy wysokiej jakości aluminiowe
Drzwi wejściowe
Instalujemy drzwi wejściowe
z systemem antywłamaniowym

Zadaszenia lodowisk, hala namiotowa na lodowisko, hala pod lodowisko, zadaszenie lodowiska